Otomobilinizi Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Fazla Kolay Hem Kazançlıönemli: WEB Sitemiz farklı şirketlerin kiralık otomobillerini sergilemek amacıyla kurulmuştur.
Sitemizde sadece 12 adet şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın bütün SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir sayımız 25-30K aralığında değişmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek isteriz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet götürmek hem de sayfamızın kalitesini korumak düşüncesiyle her otomobili sitemizde sergilemiyoruz.
Sitemizde kaliteki model ve lux otomobilleri sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Aracınızı kiraya vereceğiniz vakit müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Vasıtanız kirada iken oluşabilecek herhangi bir zayiattan sayfamız sorumlu değildir.
Aracınızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Şartlar
1- Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uygunolan bir planı belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin yüksek çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-Otomobilinizin görselleri tasarımcımız tarafından düzenlenip sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sitemize yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üzerine firma adı ile telefon numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki rezervasyon formu aracılığıyla otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu zamanda sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sayfamıza yollayacağınız otomobil resmi ve detayları ile Detaylar için tıklayın ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız sadece otomobil sahibi ile müşteriyi buluşturmak amaçlı sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız izmir oto kiralama zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca rezervasyon yap mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı gönderiniz.
12.Otomobilinizi sitemizde yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *